Επιστροφή στις διαθέσιμες θέσεις

Θέση Β: Τμήμα πωλήσεων & ανάπτυξης δικτύου συνεργατών

Η εταιρία Cloud Services, αδειοδοτημένος πάροχος Ηλεκτρονικής Τιμολόγησης  από την ΑΑΔΕ, με έδρα το Τεχνολογικό Πάρκο Κρήτης -  Ίδρυμα Τεχνολογίας και Έρευνας (ΙΤΕ), ζητάει νέα μέλη για το τμήμα πωλήσεων και ανάπτυξης του δικτύου συνεργατών

Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης

Τύπος: Full Time

Καθήκοντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Πώληση - Παρουσίαση προϊόντων και υπηρεσιών σε υπάρχον και νέο δίκτυο συνεργατών
  • Ανάπτυξη δικτύου συνεργατών
  • Σύνταξη reports για το δίκτυο συνεργατών

Απαραίτητα προσόντα

  • Προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία ή προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και άνεση στην γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Οικονομικών ή Εμπορίας & Διαφήμισης ή Marketing(ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ & εξοικείωση με web/email
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση
  • Δυνατότητα τηλε-εργασίας
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Παροχή λάπτοπ και λοιπού εξοπλισμού
  • Bonus απόδοσης

Αποστολή βιογραφικού και ενημερωτικού υλικού στο [email protected]